2017-2018 HENTBOL BÜYÜKLER LİGİ FİKSTÜR

SÜPER KUPA
12 Şubat 2018
2017 – 2018 Büyükler Ligi Statüleri
17 Şubat 2018

 

 

BÜYÜK BAYAN BÜYÜK ERKEK
1. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 1. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17.02.2018 CIU ARENA 17:00 UKÜ vs DİGEM 19.02.2018 LMPSS 19:00 DAÜ vs GENÇLİK GÜCÜ
19.02.2018 ASS 18:00 YDÜ vs ESENTEPE EFS. YET. AV. 19.02.2018 ASS 19:30 YDÜ vs UKÜ
20.02.2018 EASS 19:00 ŞAHLAN vs DAÜ 21.02.2018 MGA ARENA 19:30 MGA vs YUKSELİŞ
2. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 2. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
27.02.2018 EASS 18:00 ESENTEPE EFS. YET. AV. vs UKÜ 26.02.2018 ASS 18:00 GENÇLİK GÜCÜ vs MGA
27.02.2018 EASS 19:30 ŞAHLAN vs YDÜ 26.02.2018 ASS 19:30 YDÜ vs DAÜ
27.02.2018 LMPSS 19:00 DAÜ vs DİGEM 28.02.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs YUKSELİŞ
3. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 3. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
05.03.2018 ASS 18:00 YDÜ vs DAÜ 07.03.2018 MGA ARENA 19:00 MGA vs YDÜ
05.03.2018 ASS 19:30 DİGEM vs ESENTEPE EFS. YET. AV. 08.03.2018 LMPSS 19:00 DAÜ vs UKÜ
05.03.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs ŞAHLAN 08.03.2018 ASS 19:00 YUKSELİŞ vs GENÇLİK GÜCÜ
4. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 4. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
12.03.2018 LMPSS 19:30 DAÜ vs ESENTEPE EFS. YET. AV. 12.03.2018 ASS 19:30 YDÜ vs YUKSELİŞ
12.03.2018 ASS 18:00 YDÜ vs UKÜ 12.03.2018 LMPSS 18:00 DAÜ vs MGA
13.03.2018 EASS 19:00 ŞAHLAN vs DİGEM 15.03.2018 CIU ARENA 18:30 UKÜ vs GENÇLİK GÜCÜ
5. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 5. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
19.03.2018 ASS 18:00 DİGEM vs YDÜ 19.03.2018 ASS 19:30 YUKSELİŞ vs DAÜ
20.03.2018 EASS 19:00 ESENTEPE EFS. YET. AV. vs ŞAHLAN 21.03.2018 MGA ARENA 19:00 MGA vs UKÜ
21.03.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs DAÜ 22.03.2018 ASS 19:00 GENÇLİK GÜCÜ vs YDÜ
26.03.2018  FEDERASYON KUPASI HAFTASI 29.03.2018   FEDERASYON KUPASI HAFTASI
6. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 6. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
02.04.2018 LMPSS 19:30 DAÜ vs ŞAHLAN 04.04.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs YDÜ
02.04.2018 ASS 18:00 DİGEM vs UKÜ 05.04.2018 ASS 20:00 GENÇLİK GÜCÜ vs DAÜ
03.04.2018 EASS 19:00 ESENTEPE EFS. YET. AV. vs YDÜ 05.04.2018 ASS 18:30 YUKSELİŞ vs MGA
7. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 7. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
09.04.2018 ASS 20:00 YDÜ vs ŞAHLAN 11.04.2018 MGA ARENA 19:00 MGA vs GENÇLİK GÜCÜ
20.04.2018 ASS 18:30 DİGEM vs DAÜ 12.04.2018 LMPSS 19:00 DAÜ vs YDÜ
28.04.2018 CIU ARENA 16:30 UKÜ vs ESENTEPE EFS. YET. AV. 12.04.2018 ASS 19:30 YUKSELİŞ vs UKÜ
16.04.2018   FEDERASYON KUPASI HAFTASI 19.04.2018  FEDERASYON KUPASI HAFTASI
8. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 8. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
24.04.2018 EASS 18:00 ESENTEPE EFS. YET. AV. vs DİGEM 25.04.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs DAÜ
24.04.2018 EASS 19:30 ŞAHLAN vs UKÜ 25.04.2018 RA25 19:00 YDÜ vs MGA
26.04.2018 LMPSS 19:00 DAÜ vs YDÜ 26.04.2018 CIU ARENA 19:00 GENÇLİK GÜCÜ vs YÜKSELİŞ
9. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 9. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
30.04.2018 CIU ARENA 19:00 DİGEM vs ŞAHLAN 02.05.2018 MGA ARENA 19:00 MGA vs DAÜ
02.05.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs YDÜ 03.05.2018 ASS 18:30 GENÇLİK GÜCÜ vs UKÜ
03.05.2018 EASS 19:00 ESENTEPE EFS. YET. AV. vs DAÜ 03.05.2018 ASS 20:00 YUKSELİŞ vs YDÜ
07.05.2018   FEDERASYON KUPASI  FİNALİ 07.05.2018   FEDERASYON KUPASI  FİNALİ
10. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI 10. HAFTA SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10.05.2018 EASS 19:30 ŞAHLAN vs ESENTEPE EFS. YET. AV.   11.05.2018 ASS 19:30 YDÜ vs GENÇLİK GÜCÜ
  10.05.2018 ASS 19:30 YDÜ vs DİGEM   11.05.2018 CIU ARENA 19:00 UKÜ vs MGA
  10.05.2018 LMPSS 19:30 DAÜ vs UKÜ 14.05.2018 LMPSS 20:00 DAÜ vs YUKSELİŞ
18.05.2018   PLAY OFF 18.05.2018   PLAY OFF