2018 – 2019 LİSANS VİZE(YENİLEME) , TRANSFER VE GEÇİCİ (KİRALIK)TRANSFER DÖNEMİ (1-30)EYLÜL 2018
30 Ağustos 2018
KEZBAN BÜRÜNCÜK KOLOZALİ PLAJ HENTBOL ANI TURNUVASI TAMAMLANDI
3 Eylül 2018

1-2  Eylül 2018 ‘de Y.H.İ.S.K. Spor Tesislerinde Düzenlenecek olan Kezban Bürüncük Kolozali Plaj Hentbol Anı Turnuvasında katılım lar dün itibarı ile sonlanmıştır.Buna göre Turnuva programı,Fikstür ve katılım gösteren takımlar şöyledir.

Büyük Erkek

1- MGA A

2-CAFE SUMİ

3-YÜKSELİŞ A

4-MGA B

5-MAKSILIM CAFE

6-YÜKSELİŞ B

7-FLASH

Büyük Erkek Fikstur :

 

 

Büyük Kadın

1- MUSTAFA TAHSİN CONSTRUCTİON

2- ÖRENSEL CYPRUS STEAM

3- YDÜ

4- DARBAZ

 

Genç Erkek

1- YÜKSELİŞ

2- TEAM GANCELLİ

3- MGA A

4- MGA B

5- TABBA LAMARİNA

6- FLASH

Genç Kızlar

1- ÖRENSEL CYPRUS STEAM

2- DARBAZ

3-UKÜ

4- HANDS UP

 

Buna Göre Program Ve  Fikstüre geneli ise  :

 

01.09.2018 1 14:00 TEAM GANCELLİ MGA A GE
01.09.2018 2 14:20 MGA B TABBA LAMARİNA GE
01.09.2018 3 14:40 ÖRENSEL CYPRUS STEAM DARBAZ GB
01.09.2018 4 15:00 UKÜ HANDS UP GB
01.09.2018 5 15:20 CAFE SUMİ YÜKSELİŞ A BE
01.09.2018 6 15:40 MGA B MAKSILIM CAFE BE
01.09.2018 7 16:00 YÜKSELİŞ B FLASH BE
01.09.2018 8 16:20 MUSTAFA TAHSİN CONSTRUCTİON ÖRENSEL CYPRUS STEAM BB
01.09.2018 9 16:40 YDÜ DARBAZ BB
01.09.2018 10 17:00 ÖRENSEL CYPRUS STEAM HANDS UP GB
01.09.2018 11 17:20 DARBAZ UKÜ GB
01.09.2018 12 17:40 YÜKSELİŞ (TEAM GANCELLİ-MGA A) GALİBİ GE
01.09.2018 13 18:00 FLASH (MGA B – TABBA LAMARİNA) GALİBİ GE
01.09.2018 14 18:20 L2 L3 GE
01.09.2018 15 18:40 L1 L4 GE
YÜKSELİŞ MASTER ERKEK-HAKEM KARMASI GÖSTERİ MAÇI
01.09.2018 16 19:00 MUSTAFA TAHSİN CONSTRUCTİON DARBAZ BB
01.09.2018 17 19:20 ÖRENSEL CYPRUS STEAM YDÜ BB
OYA BİÇİM DEĞER ZUMBA GÖSTERİSİ
01.09.2018 18 19:40 MGA A (CAFE SUMİ-YÜKSELİŞ A) GALİBİ BE
01.09.2018 19 20:00 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ BE
01.09.2018 20 20:20 L2 L3 BE
01.09.2018 21 20:40 MUSTAFA TAHSİN CONSTRUCTİON YDÜ BB
01.09.2018 22 21:00 ÖRENSEL CYPRUS STEAM DARBAZ BB
02.09.2018 1 10:00 ÖRENSEL CYPRUS STEAM UKÜ GB
02.09.2018 2 10:20 HANDS UP DARBAZ GB
02.09.2018 3 11:40 3.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ GE
02.09.2018 4 12:00 5.MAÇ MAĞLUBU 6.MAÇ MAĞLUBU GE
02.09.2018 5 12:20 L1 L5 BE
02.09.2018 6 12:40 6.MAÇ GALİBİ L4 BE
ATATÜRK İLKOKULU GÖSTERİ MAÇI
02.09.2018 7 13:40 9.MAÇ 9.MAÇ GE
02.09.2018 8 14:00 9.MAÇ 9.MAÇ BE
MASTER KADINLAR GÖSTERİ MAÇI
02.09.2018 9 14:20 10.MAÇ 10.MAÇ BE
02.09.2018 10 14:40 1 4 GB
02.09.2018 11 15:00 2 3 GB
02.09.2018 12 15:20 1 4 BB
02.09.2018 13 15:40 2 3 BB
02.09.2018 14 16:00 11.MAÇ 11.MAÇ BE
02.09.2018 15 16:20 FİNAL FİNAL GB
02.09.2018 16 16:40 FİNAL FİNAL GE
NEV FİTNESS DÜNYA ŞAMPİYONU ÇOCUK GÖSTERİSİ
02.09.2018 17 17:00 FİNAL FİNAL BB
02.09.2018 18 17:20 FİNAL FİNAL BE
AYŞE YETKİNER DANS GÖSTERİSİ
ÖDÜL TÖRENİ